Környezetmérnök munkatárs

Akár azonnali kezdéssel környezetmérnök munkakörbe munkatársat keresünk:

Feladatok:

  • talaj- és talajvíz mintavételekben történő részvétel
  • környezetvédelmi tervfejezetek, tervek készítése
  • vízjogi engedélykérelmek összeállítása, ügyintézése
  • környezetvédelmi adatszolgáltatások készítése
  • vevőkkel valamint a vízügyi és környezetvédelmi hatóságokkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú környezetkutatói, környezetmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • precizitás, pontos munkavégzés
  • hatósági munkakörben vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • AutoCAD ismerete előny

Munkavégzés helye:
Szegedi irodánk, szükség esetén vidéki helyszínek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú együttműködést
  • szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzés támogatása
  • biztos anyagi háttérrel rendelkező munkahely
  • kiemelkedő bérezés megegyezés szerint
  • laptop, telefon használat
  • fiatalos, energikus munkahelyi légkör

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát
az mail@kehosz.hu e-mail címre „környezetmérnök” tárggyal.
Szükség esetén a +36 62 464 444 számon adunk felvilágosítást!